Problemy ze wzwodem dotyczą wielu mężczyzn, nie tylko tych w starszym wieku. Kamagra jest popularnym lekiem na problemy z erekcją, poprawiającym ukrwienie penisa, a tym samym wywołującym wzwód. 

Jak przyjmować Kamagrę?

Kamagra jest sprzedawana w formie tabletek, które zawierają 25 mg, 50 mg lub 100 mg czynnika aktywnego, którym jest sildenafil. Maksymalna dobowa dawka wynosi 100 mg, jej przekroczenie nie przyniesie efektu, a może powodować niebezpieczne dla zdrowia skutki uboczne.

Czy kamagra i alkohol to dobre połączenie?

Alkohol, podobnie jak obfity posiłek, może powodować opóźnienie wystąpienia erekcji, a w skrajnych przypadkach zahamować działanie leku. Nie oznacza to jednak, że koniecznie trzeba zrezygnować z alkoholu. Niewielka ilość, na przykład lampka wina, nie powinna wpłynąć w sposób negatywny na działanie środka. Nie można jednak sięgać po wysokoprocentowe alkohole, ponieważ istnieje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Kamagra i alkohol to połączenie, które może powodować bóle i zawroty głowy, zaczerwienienie twarzy, zaburzenia widzenia lub nudności.

Źródło informacji: https://kamagrasklep.com/

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *